Zelenenoviny.cz
Vysočiny

V Pelhřimově přibývají místa ke sportování na čerstvém vzduchu

14.4.2020 | Město Pelhřimov

V areálu pelhřimovské základní školy se otevřelo multifunkční hřiště, které může využívat veřejnost. 


V Pelhřimově je od středy 8. dubna 2020 pro veřejnost otevřené multifunkční hřiště s atletickým oválem, které se nachází v areálu ZŠ Osvobození. Hřiště je otevřené každý den od 9.00 do 18.00 hodin včetně víkendu.

Vzhledem k současným bezpečnostním opatřením mohou společně sportovat nanejvýš dvě osoby s výjimkou členů domácnosti a nesmí přitom využívat sprchy, toalety a další uzavřené společné prostory. Před vstupem na hřiště jsou umístěny informační cedule o pobytu v uvedeném prostoru dle nařízení vlády. Z důvodu bezpečnosti je objekt střežen kamerovým systémem..

Ostatní sportoviště ve městě spadají pod Technické služby města Pelhřimov, což je příspěvková organizace města. Jedná se však o sportoviště, která nejsou určena pro individuální sportování a jsou tedy prozatím uzavřena.

V Pelhřimově je možné dále využít dětská hřiště, parky. V Městských sadech je například workoutové hřiště, ale také si zde mohou lidé zaběhat, zajezdit na kole či na kolečkových bruslích nebo se jen tak projít, a to za předpokladu, že budou dodržovat vládní nařízení.

 

Redakčně upraveno.

Zdroj: Město Pelhřimov

Foto: Město Pelhřimov

 

 

 

Více informací najdete v rubrikách:    Reklama