Žďár láká na farmářské trhy | Zelené Noviny Vysočiny

Zelenenoviny.cz
Vysočiny

Žďár láká na farmářské trhy

22.5.2018 | Žďár nad Sázavou

farmařské trhy, zdar nad sazavou, ovoce, zelenina, trhy, vysocinaPokud to nemáte do Žďáru nad Sázavou daleko, nepropásněte jednou za měsíc možnost navštívit v dopoledních hodinách  místní tradiční farmářské trhy, které se konají na náměsti Republiky. První začíná už 26.května.


 

Co takhle zajít si v sobotu na ranní kávu a koláč na náměstí…potkat pár známých a poslechnout si živou hudbu a ještě si u toho nakoupit spoustu skvělých farmářských produktů od lokálních prodejců?
Přesně tohle můžete zažít na Žďárských farmářských trzích od května do října. Na trzích totiž nejde jen o nakupování ve velkém, ale především o setkávání a celkovou atmosféru.
Na trzích na Vás čeká nejen káva a pečivo, ale i uzenářské a mléčné výrobky, ovoce, zelenina,  koření. Jistě zde najdete to, co hledáte.

Nebo máte skvělé vlastní produkty a rádi byste je prodávali na Žďárských farmářských trzích? V tom případě jste samozřejmě vítáni. Stačí kontaktovat organizátory na mailu zdarskeft@zdarns.cz.

Žďárské farmářské trhy si vydobývají svůj věhlas již od od roku 2012. Oblíbili si je i prodejci ze vzdálenějších míst naší republiky, kteří neváhají vážit cestu na naše žďárské náměstí.

Přidejte se k nám i Vy! Ať už jako prodejce či jako zapálený kupující.

 

 

Termíny ŽFT pro rok 2018

26. května

23. června

21. července

18. srpna

15. září

13. října

 


Redakčně upraveno

Zdroj: http://www.zdarns.cz/kultura-a-sport/zdarske-farmarske-trhy

Foto:https://pixabay.com/

 Reklama

Reklama:

Zelené noviny na Facebooku: